شرایط و ضوابط عمومی

 

 

وب سایت رادین گشت ایرانیان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین تجارت الکترونیکی فعالیت میکند. 

خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب سایت رادین گشت ایرانیان جهت استفاده در این وب سایت تولید میشوند.هرگونه سوء استفاده از اطلاعات، متن،عکس،نقشه،طرح،لوگو و...... از این وب سایت پیگرد قانونی داردو هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه ی سوء استفاده از مطالب این وب سایت را ندارد.

اطلاعات شخصی کاربران در رادین گشت کاملا محرمانه است .  

کاربران متعهد می گردند که اطلاعات مسافران خود را هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحیح در وب سایت وارد نمایند درغیراینصورت تمامی عواقب پیش آمده اعم از سوار نشدن مسافران به علت اشتباه در درج اطلاعات ، به عهده ی رزرو گیرنده می باشد.  

توجه :

1. در صورت کنسل شدن پرواز و یا تاخیر بالای 2 ساعت از طرف ایرلاین آژانس متعهد میگردد کل مبلغ بلیط رزرو شده را به مسافر برگرداند.

2.هر نوع کنسلی و تغییر نام بلیط از طرف مسافر طبق قوانین هواپیمایی کشوری شامل جریمه میباشد که بنابر قوانین کنسلی هر ایرلاینی متفاوت است.

3.طبق قوانین هواپیمایی کشوری برای خانم های باردار، بیماران قلبی عروقی، دیابتی و..... برای رزرو بلیط و سوار شدن به هواپیما به مجوز پزشک احتیاج دارند، در غیر اینصورت تمامی عواقب به عهده رزرو گیرنده میباشد.